BRA-FITTING dopasuj biustonosz !

Producenci

Wysyłka

Czas oczekiwania na przesyłkę = dostępność produktu (czas realizacji zamówienia) + czas na dostarczenie przesyłki

Paczki wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej - na zyczenie klienta. Czas dostarczenia paczki przez Pocztę Polską to 1-3 dni roboczych od momentu nadania. Czas dostarczenia przesyłki przez kuriera POCZTEX Lub DPD trwa do 48 godzin roboczych od momentu nadania przez nasz sklep( w praktyce jest to czas 24h). Koszty wysyłki:

Koszty wysyłki zależą od wartości zamówienia, formy zapłaty oraz sposobu wysłania zamówienia. Szczegóły: Koszt wysyłki Twoich zakupów warunkują stawki obowiązujące na Poczcie i w firmie kurierskiej oraz od wartości zakupów, które zrobiłeś. Koszt wysyłki doliczany jest do ceny zakupionego przez Ciebie towaru, co jest pokazywane w trakcie robienia zakupów i na rachunku. Za wysyłkę nie płacisz, jeśli zrobiłeś jednorazowo zakupy, za co najmniej 199 zł, płacisz przelewem tradycyjnym i wybierasz przesyłkę pocztową. Zasady te dotyczą wysyłki na terenie kraju.
Jeśli masz jakieś wątpliwości lub pytania napisz do nas lub skontaktuj się telefonicznie. 

Cennik wysyłki w kraju w PLN

 

Przedpłata na konto

Przedpłata na konto

 

paczka pocztowa ekonomiczna 

 

Paczka pocztowa priorytetowa

 

powyżej 199 zł

 

9,50zł

 

11zł

 

 poniżej 199 zł

 

11,50zł

 

13zł

 

 Przesyłka kurierska standard– DPD –dostawa powinna trwać 1-2 dni

 

powyżej 199 zł

 

 

-

 

 

16 zł

 

 poniżej 199 zł

 

-

 

18zł

 

 

Przesyłki wysyłane za granicę Polski są wyceniane indywidualnie. W tym celu prosimy o kontakt mailowy. Nie jest możliwa wysyłka za granicę w przypadku formy płatności „za pobraniem”.