BRA-FITTING dopasuj biustonosz !

Producenci

Formularz zwrotu

Udzielamy gwarancji zwrotu kwoty za zakup towaru w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki. Warunkiem realizacji jest zwrot towarów nie używanych, pozbawionych zapachów( np. perfum, kremów, fluidów itp), odesłanych do nas w oryginalnym opakowaniu skrupulatnie zapakowanym, wraz z metkami i dowodem zakupu oraz oswiadczeniem woli o odstąpieniu od umowy. 

Zakupione towary należy odsyłać w kopertach bąbelkowych lub pudełkach tekturowych lub w taki sam sposób jak zostały dostarczone. Zwroty produktów odsyłane w kopertach zwykłych nie będą rozpatrywane (opakowania oraz bielizna ulegają trwałym uszkodzeniom).

Zwroty prosimy odsyłać na adres:
P.H.U. NEOTECHNICS ANDRZEJ GRONDZKI
ul. ANTONIUK FABRYCZNY 55 LOK. 42
15-762 Białystok


Do przesyłki oprócz dowodu zakupu należy dołączyć formularz zwrotu:


FORMULARZ ZWROTU TOWARU

 

Na mocy Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, klientowi przysługuje prawo zwrotu towaru zakupionego przez internet w ciągu 14 dni od daty otrzymania nabytej rzeczy, bez podania przyczyny, o ile towar jest w stanie niezmienionym (posiada oryginalne metki i opakowanie, nie był używany ani zniszczony, jest dostarczony w takim stanie, w jakim został wysłany). przykłądowy formuarz odstąpienia od umowy:

 DANE SPRZEDAWCY:

PH.U. NEOTECHNICS ANDRZEJ GRONDZKI UL. ANTONIUK FABRYCZNY 55 LOK. 42  15-732 BIAŁYSTOK

Imię i nazwisko: .........................................................................................................

Adres zamieszkania:  ……………………………………………………………………

E-mail: ……………………………………………………………………………………

Telefon kontaktowy: ……………………………………………………………………

Data zakupu (data zawarcia umowy): ………………………………………………

Data odbioru towaru:……………………………………………………….

Zwracane produkty: ………………………………………………………………………………………………………………………………

Nr paragonu………………………………………………….

Proszę o zwrot pieniędzy na konto bankowe nr

……………………………………………………………………

należące do  ……………………………………………

  (należy wypełnić w przypadku, gdy właścicielem rachunku nie jest osoba zwracająca produkt)                                                        

 

Oświadczam, że zwracany przeze mnie towar nie był używany.

 

…………………………………....................                                           …………………………
            (miejscowość, data)                                                                                (podpis)   Przy zwrocie towaru koszty przesyłki pokrywa kupujący. Zwracana przez nas kwota stanowi faktyczną wartość produktu. Zwrotu kwoty dokonujemy w ciągu 14 dni od momentu otrzymania oswiadczenia woli o odstapieniu od umowy. W przypadku rezygnacji z całości zamówienia, zwrotowi podlega cała wpłacona kwota. Z tym, że jeżeli klient wybrał w zamówieniu inny niż najtańszy możliwy sposób dostawy, zwrotowi podlega koszt przesyłki równy kosztowi najtańszej dostępnej formy dostawy. Bielizna odesłana po terminie, bez formularza zwrotu i dowodu zakupu, uszkodzona, zabrudzona, bez metek, nie nadająca sie do dalszej odsprzedaży, zostanie odesłana na koszt klienta. 

Sklep misterio.com.pl nie przyjmuje żadnych przesyłek za pobraniem.

Prawo odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy w drodze złożenia oświadczenia woli o odstąpieniu od umowy. Od daty złożenia oświadczenia jest 14 dni na odesłanie towaru. Sprzedający nie przyjmuje żadnych przesyłek za pobraniem. Sprzedający nie przyjmuje zwrotów i reklamacji bez oświadczenia o reklamacji/odstąpieniu od umowy przez Kupującego. Sprzedający zwróci na podane przez Konsumenta konto bankowe kwotę równą cenie towaru niezwłocznie, nie później niż w ciągu 14 dni od daty otrzymania zwrotu i oświadczenia o zwrocie towaru. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie nosi śladów użycia, posiada oryginalne metki i jest TAK SAMO zapakowany jak został wysłany do klienta. Zwracany towar należy starannie zapakować w takiej samej wielkości opakowanie jakie użył Sprzedający i odesłać razem z otrzymanym wraz z nim dokumentem zakupu: PARAGON. JEŻELI ODSYŁAJĄ PAŃSTWO W KOPERCIE BĄBELKOWEJ A PRZEDMIOT MA OPAKOWANIE KARTONOWE, NALEŻY ROZŁOŻYĆ PUDEŁKO NA PŁASKO, LISTKI SCHOWAĆ DO ŚRODKA, A PRZEDMIOT ZAPAKOWAĆ W FOLIĘ ZABEZPIECZAJĄCĄ PRZED USZKODZENIEM/ZACIĄGNIĘCIEM. Jeżeli opakowanie przedmiotu będzie pogniecione lub porwane zwrot nie będzie uznany. Najlepiej dokonać zwrotu w twardym pudełku kartonowym i zabezpieczyć przedmiot w środku paczki wypełnieniem bąbelkowym lub papierowym. Prosimy nie wciskać przedmiotów do malutkich kopert. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: bok@misterio.com.pl LUB przesłac sfotografowane podpisane oswiadczenie MMS-em na nr tel. 5133966388. OSWIADCZENIE POWINNO BYĆ PODPISANE i CZYTELNE. JEZELI NIE MOŻNA ZESKANOWAC LUB PRZESŁAC MMS-em OSWIADCZENIA MUSI BYĆ ONO WŁOŻONE DO PACZKI.

WAŻNE! W jakich przypadkach sprzedający może odmówić przyjęcia zwrotu towaru kupionego na Allegro? Sprzedający nie ma obowiązku przyjęcia zwrotu towaru jeśli: 

- Otrzymał pisemne oświadczenie o zwrocie po upływie 14 dni od daty otrzymania przez kupującego towaru. 

- Towar został odesłany po upływie 14 dni od dnia złożenia pisemnego/mailowego oświadczenia o zwrocie. 

- Kupujący jest przedsiębiorcą, 

- Towar został kupiony w licytacji, 

- KUPUJĄCY ODESŁAŁ TOWAR ZE ŚLADAMI UŻYTKOWANIA LUB Z ODCIĘTĄ METKĄ - KUPUJĄCY ODESŁAŁ TOWAR Z PORWANYM LUB POGNIECIONYM OPAKOWANIEM, KTÓRE NIE NADAJE SIĘ DO DALSZEJ ODSPRZEDAŻY. 

Nasz sklep oferuje bieliznę nową, prosto z hurtowni lub od producenta. Produkty w kolorze białym podlegają szczególnemu traktowaniu. Jeżeli zdecydują się Państwo na zwrot białej bielizny, prosimy o dokładne obejrzenie przedmiotu przed odesłaniem. 

Koszt zwrotu rzeczy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedający nie ponosi kosztów wysyłek zwrotnych towaru. 

Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad: Sprzedający oświadcza, że zobowiązuje się dostarczyć rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży.