BRA-FITTING dopasuj biustonosz !

Producenci

 

BRA-FITTING dopasuj biustonosz i odnajdź swój rozmiar

Jak mierzyć obwód?

Aby dobrać rozmiar stanika ściśle mierzymy obwód tuż pod biustem i korzystając z tabeli naszej firmy znajdujemy odpowiedni rozmiar. Ponieważ stanik może nieznacznie rozciągnąć się podczas prania należy tak dobrać stanik,  aby był on wygodny przy pierwszym rzędzie zapięcia. Takie dobranie stanika zapewnia, że ewentualne zmiany nie spowodują konieczności jego wymiany. Tabela rozmiarów firmy MISTERO znajduje się w tabelach rozmiarów.

 

Jak dobrać rozmiar miseczki?

Aby dobrać rozmiar miseczek należy zmierzyć obwód w biuście w najszerszy miejscu,  pamiętając aby pomiaru nie wykonywać zbyt ściśle. W tym celu pochylamy się do przodu i mierzymy obwód bez stanika. Znając obwód pod biustem i obwód w biuście możemy przy pomocy naszej tabeli znaleźć odpowiedni rozmiar.


Jak dobrać kształt miseczki?

Aby prawidłowo dobrać rozmiar miseczki należy stanik zmierzyć bezpośrednio na gołe ciało. Każdy fason ma nieco inny kształt i jedynie założenie go zagwarantuje późniejsze zadowolenie z jego noszenia. Miseczka nie może być za mała i lepiej jest kupić stanik o mniejszym obwodzie, ale o większej misce. Np. zamiast 75 C – spróbować dobrać 70. Koniec fiszbiny musi zawsze wskazywać środek pachy – nie może być ani na biuście, ani za biustem. Miseczka musi dokładnie obejmować całą pierś.

 

Garść uwag

Obwód jest zbyt duży jeśli podczas chodzenia biustonosz unosi się z tyłu do góry. Zalecane jest kupowanie stanika o ciut mniejszym obwodzie, a większej o jeden rozmiar miseczce.
Zdarza się, że poduszki występujące w stanikach zazwyczaj ściskają biust nie powodując przy tym jego optycznego powiększenia, dlatego kobiety o obfitszych biustach z nich rezygnują, jednakże na życzenie klienta jesteśmy w stanie uszyć biustonosz z poduszeczkami do każdego rozmiaru. Poduszeczki wykorzystywane są także do wyrównywania różnicy w wielkości piersi.
Linia biustu powinna być idealna. Nie wolno zapominać o dopasowaniu długości ramiączek. Jeśli mimo ich podciągnięcia biust opada w dół, oznacza to, że miseczka biustonosz została źle dobrana.

Do Państwa dyspozycji pozostają nasi Pracownicy. W przypadku zainteresowania usługą zachęcamy do składania zapytań drogą mailową przez 24h/7dni w tygodniu na adres: bok@misterio.pl lub kontakt tel. pod numerem: 604-155-419 od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.